Aktualności

________________________________________

04.03.2010r.
Seria porażek przerwana !!!

Dzisiaj MOSiR Przeworsk przerwał serię porażek , i wygrał u siebie 71-61 z Oś. Gim. Przemyśl. Gospodarze agresywnie zaczęli mecz obroną na całym boisku. Do przerwy prowadzili zaledwie 4 pkt. Druga odsłona meczu była już nieco lepsza. Spotkanie było bardzo wyrównane.

___________________________________________________
16.02.2010r.
Seria porażek!!

W drugiej rundzie MOSiR Przeworsk nie odnotował żadnego zwycięstwa. Najpier przegrał z Siarką, później z Łańcutem, Jarosławiem i co najgorsze z Rzeszowem z którym wygrali w pierwszej rundzie dużą różnicą punktów.
Czy drużyna z Przeworska przerwie złą passe dowiemy sie już w marcu.
______________________________________________

16.01.2009r.
Niestety!!

MOSiR Przeworsk podejmował dzisiaj u siebie Siarkę Tarnobrzeg.  Pierwszą kwarte gospodarze przegrali 25:4. W dugiej kwarcie gra była wyrównana , tak jak w trzeciej. Ostatnia kwarta była także bardzo ciekawa. Ostatecznie mecz zakończył się 83:58 dla gości. Najkuteczniejsi w tym meczu byli Hubert Fudała( 27) i Tobiasz Serwański(12).

13.01.2009r.
Troche szczęscia zawsze się przyda

Dzisiaj drużyna z Przeworska miała rozegrać mecz z bardzo silnym rywalem (OG OSSM PZKosz St. Wola) , lecz okazało sie że przeciwnik nie ma podbitych kart zdrowia, więc Przeworsk wygrał valkoverem.
_____________________________________________

21.12.2009r.
Porażka!

Wczoraj MOSiR Przeworsk grał na wyjeździe ze Stal Stalowa Wola. Mecz zakończył sie totalną porażką , drużyna z Przeworska nie podjęła walki . Czy Stalowa Wola jest tak silna czy MOSiR zagrał bardzo źle?
Okaże sie 27-ego marca w Przeworsku.

_________________________________________________

13.12.2009r.
Kolejna wygrana!!

Wczoraj MOSiR Przeworsk wygrał u siebie z Gim Basketem 2 Przemyśl 71-27. Po pierwszej kwarcie na tablicy widniał wynik 18-9 dla gospodarzy. W drugiej połowie MOSiR odskoczył rywalom natyle że goście nie zdołali odrobić strat. Najskuteczniejsi w tym meczu byli Hubert Fudała (27) i Tobiasz Serwański (20).
_____________________________________________________
02.12.2009r.

Dobra passa !!

Wczoraj MOSiR Przeworsk podejmował w Przemyślu drużynę OG Przemyśl. Drużynie z Przeworska nie układała się pierwsza połowa, ale druga już była lepsza. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 81:65 dla MOSiRU.Najskuteczniejsi w tym meczu byli Hubert Fudała (27) i Jakub Mirkiewicz (23).

Kolejna wygrana !!

Dzisiaj MOSiR Przeworsk wygrał ze Zniczem Jarosław 87-75.W pierwszej kwarcie MOSiR odskoczył rywalom na 10 pkt. Druga kwarta była podobna do pierwszej. W dugiej połowie druzyna z Przeworska rozluźniła się i rywal odrobił straty nawet do 3 punktów, Jednak w ostatniej części meczu MOSiR nadal odskoczył rywalom ,tym razem na 12 pkt.Najwięcej punktów uzyskali : Patryk Słowik (28) i Tobiasz Serwański (23).
------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.11.2009r.

Pierwsza wygrana!!

Dzisiaj MOSiR Przeworsk podejmował na wyjeździe Resovie Rzeszów. Drużyna z Przeworska bardzo dobrze rozpoczeła spotkanie i po pierwszej kwarcie wygrywała. Reszte meczu potoczyło sie tak jak pierwsza kwarta. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 85-49 dla MOSiRu.
Najskuteczniejsi w tym meczu byli:

Hubert Fudała(25) i Jakub Mirkiewicz (24).
24.10.2009r.

24.11.2009 roku MOSiR Przeworsk Podejmowal u siebie Sokół Łańcut. Mecz w pierwszej polowie nie ukladal sie po naszej mysli i kwarta przegrana 8 punktami 2 również dorga polowa byle jednak duzo lepsza w wykonaniu gospodarzy 3 kwarta 24:24 a druga dla nas 2 pktami jednak z tak mocna ekipa jaka jest lanuct trzeba grac dobre przez cały mecz aby wygrac. w druzynie mosiru najskuteczniej grali Hubert Fudała (32pkt) i Jakub mirkiewicz (21)

23.10.2009r.

Czy Mosir Pokaże na co go stać?

W sobote (24.10) Mosir Przeworsk będzie podejmował u siebie Sokół Łańcut, czy drużyna z Przeworsk zmobilizowała się po ostatniej przegranej?Dowiemy się już jutro!!

19.10.2009r

Przegrana!!

Wczoraj Mosir Przeworsk przegrał swój pierwszy mecz z Tarnobrzegiem pregrywając 98-41, Przeworsk próbował odrobić straty lecz przeciwnik był za silny.Najeięcej punktów w meczu zdobył Hubert Fudała (21).

_______________________________________________________________

17.10.2009r.
Nowy sezon.

Jutro (18.10) Mosir Przeworsk rozegra swój pierwszy mecz z Siarką Tarnobrzeg.

______________________________________________________________

24.05.2009r.
Turniej w Rzeszowie.

W sobotę (23.05.09r.) MOSiR udał się na turniej do Rzeszowa, gdzie rozegrał dwa mecze.Z Resovią Rzeszów i Sokołem Łańcut. Do domu wróciliśmy z pierwszym miejscem.Najlepszym graczem turnieju został Szymon Kozak.

________________________________________________________
Pech!!

Ostatnie dwa mecze MOSiR Przeworsk przegrał ,z powodu nie podbicia kart zdrowia (2 walkowery).
Dlatego też drużyna z Przeworska traci pozycje lidera,a obejmuje ją Ośrodek Gimnazjalny Stalowa Wola.

___________________________________
Kolejna wygrana bez wysiłku..

Dnia 21.02.08 Mosir Przeworsk podejmował u siebie Polonie przemysl. Spotkanie na początku nie ukladalo sie po mysli gopsodarzy pierwsza kwarte przegralismy 12-11 ale w drugiel bylo troche lepiej kilku punktowe prowadzenie pozwolilo gospodarzom spokojnie zejsc do szatni. Nasteępne 2 kwarty to dominajcja Mosiru którzy po lepszej obronie nie pozwololi sobie rzucic wiecej niz 40 pkt a sami rzucili 82 z których 24 zdobył Hubert Fudała a 21 Tobiasz Serwański.
_________________________________________
Najlepsi...

Mosir pokonał na wyjeździe Resovie Rzeszów 80- 47.Myślę że nasi kibice przyzwyczaili się już do wygranych,na 8 mecz 8 wygranych fenomenalna forma ,Trener Bartłomiej Diduch zasługuje na pochwałe.

Mosir niepokonany do końca sezonu?

Mosir wygrał kolejny mecz to już 8 z rzędu, forma naszych zawodników jest fenomenalna trener spisuje się znakominie.Tym razem naszym graczom uległ Ośrodek Gimnazjalny Przemyśl 89-35.Najwięcej oczek w tym meczu zdobyli Jakub Mirkiewicz(21) , SZymon Kozak(17).
Znakomita forma Mosiru!!

Dnia 20.12.2008 roku gospodarz meczu Mosir Przeworsk podejmował wreszcie rywala godnego siebie bowiem gospodarze wygrali tylko(jak na nas:p)różnica 26 pkt jest to znaczna przewaga ale mecz toczyl sie wyrownanie Mosir grał dobre spotkanie jesli chodzi o atak ale gorzej w defensywie.mecz zakończyl sie wynikiem 87-61, w naszym zespole najskuteczniejsci w ataku byli Jakub Mirkiewicz(28)pkt i Hubert Fudała(16)punktów.
14.12.2008r.
Czy ktoś zdoła pokonać Mosir?

Wczoraj Mosir Przeworsk zwyciężył poraz 5 z rzędu,wygrywając ze Stalą Stalową Wolą 66-26.
W meczu były duże emocje ,lecz to jedno z naszych najgorszych występów.
Najwięcej punktów dla Mosiru zdobył Szymon Kozak(21).

______________________________________________________

02.12.2008r
Czwarte zwycięstwo z rzędu!!

W sobotę 29 listopada Mosir Przeworsk podejmował drużynę z Jarosławia.
Pierwsze dwie kwarty nie układały się naszej drużynie.W trzeciej kwarcie Mosir ruszył do walki jak szalony,nie dał rywalom dojść pod swój kosz.
Ostatnie 10 mminut meczu to była tylko formalność.Najwięcej punktów dla Mosiru zdobyli Hubert Fudała (21)
i Jakub Mirkiewicz (20).Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 89 - 45 dla Przeworska.

13.11.2008r.
Dobra passa Mosiru !!

MOSIR PRZEWORSK pokonał na wyjeżdzie Polonie Przemysl 73-33.Na początku spotkanie nie układało sie po mysli gosci, pierwszą kwarte wygralismy tylko 9 do 8 ale nastepne 3 części meczu pokazały kto dzis jest lepszy dla mosiru najwiecej punktów zdobyli Jakub Mirkiewicz (21) i Hubert Fudała (15)
__________________________________

03.11.2008r.
"Mosir Przeworsk" kolejny raz wygrał ,w pierwszej kwarcie Resovia Rzeszów odskoczyła nam na 7 punktów(było 10-3 dla gości)ale potem MOSir się pozbierał i to oon prowadził.Dla gości najwięcej punktów zdobył Szymon Szymański,a dla nas Hubert Fudała (25) i Patryk Słowik (22).Mecz był jedno stronny ,i zakończył się wynikiem 105-43 dla Mosiru.

____________________________________________________
24.10.2008r.

Pierwsza wygrana!!!

"Mosir Przeworsk" wygrał Z "Ośrodkiem Gimnazjalny Przemyśl" 97-26 !!!
Najwięcej punktów zdobył Hubert Fudała(32) i Jakub Mirkiewicz(20).
Oby więcej takich meczy !!

05.10.2008r.

Sezon!!

Już dwudziestego trzeciego Pazdziernika zostannie rozegrany pierwszy mecz ligowy.